Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste achizitionarea a doua camere de supraveghere avand cel putin, urmatoarele caractersitici tehnice> Senzor de imagine ½.8 inch – 1/1.8 inch Rezoluție minimă (pixeli) 1920x1080 Caracteristici PTZ: motorizat, zoom optic min 30X; câmp vizual 360° Iris automatic și cu reglaj manual Focus automatic și cu reglaj manual zi/noapte Comutator zi/noapte automat cu filtru IR Iluminare minimă Color IRE 30 ≤ 5x10¨³ Iluminare minimă monocromă IRE 30 ≤ 1x10¨³ Compresie video H264, H265 Număr de cadre 30 fps – 1080 p Funcție de reducere a zgomotului de imagine Tensiune de alimentare 12 V DC Putere consumată maxim 150W Funcție de încălzire automată Transmisie minim 4 utilizatori simultan Protocoale rețea Ipv4, Ipv6, UDP, TCP, HTTP, FTP, NTP, SNTP, 802, 1x, DNSv6, DDNS (Dyn.com, selfHOST.de, no-IP.com) Card memorie SD/SDHC/SDXC minim 256 GB Temperatura de funcționare -10° + 40 ° Umiditate max 90% Mod anticeață Conectori RJ45, 10 Base – T/100 Base-T Dimensiuni maxime: Ø210 mm x h 400 mm
- Număr anunț
- DA27175310
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.042 RON
- Valoare atribuită
- 3.042 RON
- Data publicării
- 24.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.