Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse 10 1018949 PACHET SUPERTIT FIN 2,5X350 E6013 (4,5) PAC 1,00 79,16 66,52 12,64 20 7005168 CABLU PT CANALE D16 15M BUC 1,00 292,00 245,38 46,62 30 2006956 ROBINET BILA MXM 789 1/2 BUC 4,00 22,25 74,79 14,21 40 2016781 ROBINET COLTAR DELTA 1/2X1/2 DE703B BUC 5,00 13,39 56,26 10,69 50 7000636 PIATRA ABRAZ 150X20-20 33ACER.1 60M BUC 2,00 38,83 65,26 12,40 60 7002157 PERIE ABR CU TIJA 60X30X6-100 13053 BUC 2,00 19,08 32,07 6,09 70 1050544 DISC LAMELAR LP4 150X30X20 PEX/80 BUC 1,00 96,97 81,49 15,48 80 5009579 CHIT POLIESTERIC 500G M600098 MOTIP BUC 1,00 21,52 18,08 3,44 90 6003297 TIJA COMPLET FILETATA 2M DIN975-4.8 M8ZA BUC 4,00 9,90 33,28 6,32 100 3030018 PARA DUS 1 FUNCTIE 95 MM RU/860,0 BUC 10,00 27,50 231,09 43,91 110 3005298 FURTUN DUS BIFLEX 332CN200 BUC 3,00 22,00 55,46 10,54 120 3028988 FURTUN DUS EXTENSIBIL 150-200 CM W05 BUC 3,00 22,00 55,46 10,54 130 1037699 LAMPA LUCRU LED 3W REGLABILA TH082C BUC 1,00 29,74 24,99 4,75 140 1051892 DURACELL SET 4 BATERII TURBO MAX AA RED SET 1,00 14,91 12,53 2,38 150 1035914 HOFF BEC LED A60 12W E27 CW BUC 14,00 11,00 129,41 24,59

Număr anunț
DA27143882
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Ceahlaul Piatra Neamt (CUI 2689905)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.182,07 RON
Valoare atribuită
1.182,07 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.182,07 RON

din 1.182,07 RON estimat