Atribuită Cumpărare directă

BIROU STEFAN SONOMA 1200X500X750 DDM 1C - 1 BUC BIROU STEFAN STJ.ALB 1200X500X750 DDM 1C - 2 BUC SCAUN MUNCHEN COLLECTION PLY MOLERO 320 - 6 BUC

Număr anunț
DA27147532
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAT POPESTI COMUNA GOLESTI JUDETUL VALCEA (CUI 29471367)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.631,09 RON
Valoare atribuită
1.631,09 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.631,09 RON

din 1.631,09 RON estimat