Atribuită Cumpărare directă

Servicii de Asigurare de raspundere civila furnizor servicii medicale L.D.I.S.P. Dolj_conform oferta Raspundere civila profesionala a furnizorului de servicii medicale (activitati de laborator: microbiologie, chimie sanitara si toxicologie) - Suma asigurata - 100000 Euro - Riscuri asigurate - Acoperirea prejudiciilor materiale fara daune morale Valabilitate : 12 luni Perioada: 25.12.2020 - 24.12.2021 Prima de asigurare : 924,33

Număr anunț
DA27162361
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,33 RON
Valoare atribuită
924,33 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,33 RON

din 924,33 RON estimat