Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE PRINTARE. DURATA CONTRACTULUI nr.3203/04.05.2020, SE PRELUNGESTE PE O DURATA DE 4 LUNI, INCEPAND CU DATA DE 01.01.2021 PANA LA 30.04.2021.

Număr anunț
DA27159576
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii BRASOV (CUI 13592877)
Furnizor / câștigător
ECOCART PRINTING S.R.L. (CUI 39758427)
Cod CPV
79521000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.360 RON
Valoare atribuită
15.360 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.360 RON

din 15.360 RON estimat