Atribuită Cumpărare directă

Pistolet TIG cu ventil SR17 V cu mufa TX25

Număr anunț
DA27149523
Autoritate contractantă
Institutul de Cercetare-Dezvoltare pentru Industrializarea si Marketingul Produselor Horticole HORTING Bucuresti (CUI 13146912)
Furnizor / câștigător
IT REPUBLIC SRL (CUI 21515603)
Cod CPV
44315100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,67 RON
Valoare atribuită
180,67 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180,67 RON

din 180,67 RON estimat