Atribuită
Cumpărare directă
Alternator (1 buc) Acumulator (2 buc) Conducta ulei turbocompresor (1 buc) Garnitura turbocompresor (1 buc) Garnitura conducta ulei turbocompresor (1 buc) Filtru ulei (1 buc) Ulei motor (2 L) Filtru aer (1 buc) Bec H7 (1 buc) Bec W5W (2 buc) Bec H4 (1 buc) Manopera reparatii si revizie tehnica
- Număr anunț
- DA27148934
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA VASILE GOLDIS AL JUDETULUI ARAD (CUI 3861889)
- Furnizor / câștigător
- COMPAS SERVICE SRL (CUI 6648010)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.212,62 RON
- Valoare atribuită
- 3.212,62 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.