Atribuită Cumpărare directă

Tablete Alcatel TCl Tab 10 (9060X), 25Gb trafic internet 4G, Secure Net. Specificatii tehnice: *TCL Tab 10 *Tip SIM nanoSIM *Retea: 900MHz / 1800MHz YES ;B1/2/5/8 YES ;B1/3/5/7/8/20/28/38/40/B41 *Dimensiuni: 244.3*162.2*9.35mm *Display: Tip TFT IPS, raport 16:10, dimensiune 10.1", raportul dintre ecran şi corpul tabletei este de 80% Touchscreen Touchscreen Capacitiv, Multitouch Dimensiuni 10.1" Rezolutie 1280x800px HD *Caracteristici: SO Android 10 certificat GMS (Google Mobile Services), cu support oficial asigurat de producator pentru upgrade la cel putin o versiune ulterioara CPU MT8768E / 4*A53 2.0GHz, 4*A53 1.5Ghz GPU GPS A-GPS, GLONASS Functie de apelare Da Memorie Flash 32GB Memorie RAM 3GB Memorie externa Da *Sunet: 3.5mm jack Da Difuzor Da *Microfon: Incorporat Da *Camera: Rezolutie camera principala 8MP AF Inregistrare video FHD 1080p Rezolutie camera frontala 5MP Bluetooth 5.0 WLAN Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac USB da *Extensii suportate: Extensii suportate TXT, EPUB, PDF, WORD, EXCEL, POWERPOINT, JPG, JPEG, GIF, BMP, PNG, MP3, WMA, WAV, OGG, FLAC, AC-3, MEPG 1/2/4, H.263/H.264 *Baterie: Capacitate Li-Ion 5500mAh Greutate 473g *Continut pachet: Tableta, manual de utilizare, certificat de garantie, alimentator, cablu de date USB Type C, husa de protectie (Dedicată, tip TPU, să ofere protecţie împotriva zgârieturilor şi şocurilor,margine care să protejeze ecranul, sa ofere functionalitatea tip stand ( inel, pliere, etc. ). Dedicată, tip TPU, să ofere protecţie împotriva zgâ

Număr anunț
DA27153218
Autoritate contractantă
Comuna Ilieni (CUI 4404419)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.834,80 RON
Valoare atribuită
34.834,80 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.834,80 RON

din 34.834,80 RON estimat