Atribuită
Cumpărare directă
1. PLIC C4 BURDUF 5MM SILICONIC 500 x 0.7; 2. REGISTRE INTR IESIRE CORESP 90 x 5.88; 3. REG EV INF SECR 6 x 7.14; 4. REG INF SECRET DE SERV 10 x 6.86; 5. CONDICA PREDARE PRIMIRE CORESP 90 x 2.94; 6. CONDICA PREDARE PRIMIRE DOC 10 x 3.92; 7. BULETINUL MISIUNILOR12 x 68; 8. REG CONCEDII ODIHNA 3 x 32; 9. REG BUNURI DISTR 6 x 45; 10. REGISTRU CIORNA 6 x 52; 11. REG EV INF 3 x 32; 12. REG EV INSTRUCTAJE 3 x 26.5; 13. REG EV RAPOARTE 6 x 38.5; 14. REG SERV PAZA 20 x 31.2; 15. PLIC C4 AUTOADEZIV 2000 x 0.17; 16. PLIC C5 SILICONIC 500 x 0.13; 17. REGISTRU A4 100 FILE 50 x 6.8; 18. REGISTRU A4 200 FILE 42 x 10.46.
- Număr anunț
- DA27154267
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BUZAU (CUI 7962150)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.069,48 RON
- Valoare atribuită
- 5.069,48 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.