Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului 1 x Conexiune de date dark fiber dintre sediul ASF (Splaiul Independentei nr. 15, sector 5, Bucuresti) si STS (Splaiul Independentei nr 323A, sector 6, Bucuresti) Se va asigura 1 circuit dark fiber de 2 fire intre cele 2 capete echipat la capete cu patchcord-uri si terminatii SC. (circuit existent) Valoare lunara 680 LEI/ luna fara TVA
- Număr anunț
- DA27152005
- Autoritate contractantă
- Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.160 RON
- Valoare atribuită
- 8.160 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.