Atribuită Cumpărare directă

Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze pachetul unelte, materiale si consumabile conform comenzii din catalogul electronic e- licitatii, pentru amenajare si reamenajare spatii verzi in vederea amenajarii spatiilor verzi pe raza orasului Voluntari conform clauzelor contractuale si pentru ieplinirea obiectului de activitate al subscrisei.

Număr anunț
DA27181977
Autoritate contractantă
GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
Furnizor / câștigător
ABIS COMIMPREST SRL (CUI 4139649)
Cod CPV
14810000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.605 RON
Valoare atribuită
2.605 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.605 RON

din 2.605 RON estimat