Atribuită
Cumpărare directă
REGISTRU CORESPONDENTA POSTA COD 1128- 1 BUC, REGISTRU DISPOZITII COD 1102 - 2 BUC, REGISTRU HOTARARI 1102.1 - 2 BUC, ANEXA 23 DOSAR CASATORIE 714.11 - 1 BUC, ANEXA 39 COMUNICARE MENTIUNI COD 725.11 - 1 BUC, ANEXA 57 EXTRAS REGISTRU CASATORIE COD 738.1 - 1 BUC, REGISTRU INTRARE IESIRE COD 609 - 6 BUC, CONDICA PREZENTA 2 BUC
- Număr anunț
- DA27154250
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRIVAT (CUI 19161962)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495,83 RON
- Valoare atribuită
- 495,83 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.