Atribuită Cumpărare directă

GRATAR PLASTIC TRAFALET - 30 BUC - 3.27 RON/BUC PENSULA 100MM - 24 BUC - 7.11 RON/BUC PENSULA 63MM - 36 BUC - 3.31 RON/BUC TOTAL: 387.90 RON

Număr anunț
DA27156162
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
39224210-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
387,90 RON
Valoare atribuită
387,90 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

387,90 RON

din 387,90 RON estimat