Atribuită Cumpărare directă

Soluție alcoolică cu 2% clorhexidină, incoloră, pentru dezinfecţia chirurgicala a pielii intacte si mainilor. Eficacitate bactericida, levurocida, micobactericida, virucida. Testat conform EN 13727, EN 13624, EN 14348, EN 14476. Produs avizat de catre Comisia Nationala pentru Produse Biocide din cadrul Ministerului Sanatatii. Aviz Nr. 4457BIO/01/12.24.

Număr anunț
DA27186765
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzii Sanguine Calarasi (CUI 3233094)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,35 RON
Valoare atribuită
403,35 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
31.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,35 RON

din 403,35 RON estimat