Atribuită Cumpărare directă

ESPRESSOR BREVILLE VCF-046X-DIM 1 BUC EMERALD PLAFONIERA LED 24W 4000K 05-854 1 BUC CIOCAN ROTOPERCUTOR HR2470T 780W MAKITA 1 BUC TRUSA SCULE PT MECANICI 5 COMP. KRONUS 1 BUC POLIZOR GWS 22-230 JH 0601882M0A/M03 1 BUC DISC DEBIT SUPRA A36R 230X2X22,23 264446 10 BUC SET 25 BURGHIE METAL HSS-R 2607017153 1 SET BURGHIU SDS PLUS 14X160X100 782471 HiKOK 1 BUC BURGHIU SDS PLUS 6X160X100 782416 HiKOKI 1 BUC BURGHIU SDS PLUS 8X160X100 782433 HiKOKI 1 BUC BURG. SDS PLUS 18X200X150 782492 HiKOKI 1 BUC BURGHIU SDS PLUS 16X210X150 782484 HiKOK 1 BUC INDICATOR ACCES INTERZIS PERS 30X20CM 1 BUC BURGHIU SDS PLUS 12X160X100 782458 HiKOK 1 BUC MASINA UNIVERSAL DRILL 18 06039C8002 1 BUC SET 32 BUC BITI INSURUBARE 2607017063 1 SET

Număr anunț
DA27164263
Autoritate contractantă
COMUNA PIETRARI (CUI 2574093)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.157,84 RON
Valoare atribuită
3.157,84 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.157,84 RON

din 3.157,84 RON estimat