Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de expertiza extrajudiciara tehnico-financiara autorizata conform Hotararii pronuntate in Dosarul nr.4150/63/2018, Dispozitiei obligatorii CRR -AIF 88/10.01.2018. Achizitie in baza referatului nr.37802/26.11.2020, HCA nr.128/24.08.2020. Persoana de contact: Cj. Popescu Carmen, tel. 0784657401
- Număr anunț
- DA27170529
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- AGA TAX ADVISOR S.R.L. (CUI 35862165)
- Cod CPV
- 71319000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.150 RON
- Valoare atribuită
- 7.150 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.