Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de hidruri in mod continuu HS 60 Sistem de hidruri in mod continuu HS 60 garantie - 12 luni livrare maxim 6 saptamani Garantie- minim 12 luni(minim) Beneficiar: Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica, prof. Frentiu Responsabil Achizitie: Catalin Petcu Va rugam sa precizati pe colet numele beneficiarului sau/si responsabil achizitie.
- Număr anunț
- DA27153723
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
- Cod CPV
- 42124000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.200 RON
- Valoare atribuită
- 43.200 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.