Atribuită Cumpărare directă

Tehnologie Tip: LED Mirroring: Android Tip ecran: Plat Tip TV: Smart TV Audio Iesire sunet (RMS): 16 W Video Diagonala: 101 cm Rezolutie: Full HD Rezolutie (pixeli): 1920 x 1080 Aspect imagine: 16:9 Distanta de vizionare: 2 m Tuner digital: DVB-C; DVB-T Player multimedia integrat: Da Conectori HDMI: 1 USB 2.0: 1 Retea: LAN; Wi-Fi Caracteristici generale Sistem de operare: Android Eficienta energetica: Clasa A+ Putere consumata: 44 W Culoare: Negru Greutate: 5.6 Kg Garantie: 24 luni

Număr anunț
DA27173866
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SEGARCEA (CUI 17201343)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,45 RON
Valoare atribuită
655,45 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,45 RON

din 655,45 RON estimat