Atribuită Cumpărare directă

Servicii poștale de distribuire a corespondenței pentru perioada 01.01.2021-31.03.2021 conform Anunt ADV1191495. Se va semna contractul de ambele părți până la data de 01.01.2021

Număr anunț
DA27144706
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64110000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.608,51 RON
Valoare atribuită
3.608,51 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.608,51 RON

din 3.608,51 RON estimat