Atribuită Cumpărare directă

Kit Acces vascular pe termen lung, Tal Palindrome, Dimensiuni : 28/45cm-8888145016 - 4 CUTII = 20 BUC Kit Acces vascular pe termen lung, Tal Palindrome, Dimensiuni : 55/72 cm- 8888145018 - 4 CUTII = 20 BUC

Număr anunț
DA27171300
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.028,80 RON
Valoare atribuită
30.028,80 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.028,80 RON

din 30.028,80 RON estimat