Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de imprejmuire platforma si efectuarea instalatiei electrice .

Număr anunț
DA27188707
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
NEDATIM CONCEPT SRL (CUI 37879139)
Cod CPV
44313100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.988,10 RON
Valoare atribuită
28.988,10 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.988,10 RON

din 28.988,10 RON estimat