Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului: -24 sim uri de m2m cu pool de 25 GB internet national. Valoare unitara : 1, 5 euro fara tva/ sim. -Pool de date internet = 25 euro fara tva/luna. Contract 12 luni Valoare lunara pentru servicii = 61 euro fara tva, reprezentand 301,06 ron fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4,9355 Ron, valabil pentru 22.12.2020.

Număr anunț
DA27162664
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.612,72 RON
Valoare atribuită
3.612,72 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.612,72 RON

din 3.612,72 RON estimat