Atribuită
Cumpărare directă
COZI TARNACOP-1 BUC,SURUB HEX M12*80 NG-12 BUC,PIULITE HEX M12 NG-12 BUC,PIULITE HEX M12-10 BUC,SURUB HEX M 12*80-10 BUC,SURUB HEX M10*60-10 BUC,PIULITE HEX M10-10 BUC,SILICON TEMP.1500-TYTAN 280ML-1 BUC,ULEI LANT 4L-1 BUC,LUBRIFIANT MULTIF 450ML CU APLICATOR WD-40-1 BUC,SURUB HEX M 8*50-50 BUC,PIULITE HEX M 8-50 BUC,CARLIG DE VANT 5.00*200-1 BUC
- Număr anunț
- DA27147795
- Autoritate contractantă
- COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162,18 RON
- Valoare atribuită
- 162,18 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.