Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici Putere maxima debitata 4,420W cu rezistenta la suprasarcina. Protectie 0V la restart. Maner lateral cu absorbtie a vibratiilor. Specificatii Capacitate Diametru disc 230mm (9") Diametru prindere 22.23mm (7/8") Ax port disc M14 x 2 Putere nominala 2,500W Turatia in gol 6,600/min. Lungime totala 492mm (19-3/8") Greutate*2 6.8kg (15.0lbs.) Accesorii standard Maner lateral Cheie

Număr anunț
DA27168306
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
TONITRADE BUSINESS SRL (CUI 38141910)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.598 RON
Valoare atribuită
1.598 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.598 RON

din 1.598 RON estimat