Atribuită Cumpărare directă

1. Contactori 40A, 48 V -4 buc 2. Contact auxiliar frontal -2 buc 3. Contact auxiliar lateral - 4 buc , Operator usa tip Prisma Jaguar-1 buc, pt. ascensor persoane

Număr anunț
DA27176731
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
Furnizor / câștigător
VERTICAL SERV IMPEX SRL (CUI 1221123)
Cod CPV
42419510-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.650 RON
Valoare atribuită
3.650 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.650 RON

din 3.650 RON estimat