Atribuită Cumpărare directă

Primaria Mihai Bravu doreste sa achizitioneze servicii de montaj si materiale pentru ilumnatul publc stradal, cu ocazia sarbatorilor de iarna.

Număr anunț
DA27159433
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI BRAVU (CONSILIUL LOCAL) (CUI 5246198)
Furnizor / câștigător
BUILDING SOPHIA ALEXANDRA S.R.L. (CUI 40644450)
Cod CPV
34993000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.045 RON
Valoare atribuită
12.045 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.045 RON

din 12.045 RON estimat