Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste achizitionarea urmatoarelor servicii: - 3 abonament nelimitat voce si sms national respectiv 250-300 minute international UE, minim 12 GB trafic internet national si roaming SEE; - 7 abonamente nelimitat voce si sms national respectiv 250-300 minute international UE, 8-10 GB trafic internet national si roaming SEE; - 117 abonamente nelimitat voce si sms national/roaming respectiv 5 GB trafic internet national; - 2 bucati modem USB 3G cu abonament de 20-25 GB trafic internet national. Se va incheia o nota de comanda pe o perioada de 1 luna, respectiv 01.01.2021- 31.01.2021
- Număr anunț
- DA27173438
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale (CUI 13533790)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.123,39 RON
- Valoare atribuită
- 7.123,39 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.