Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare obligatorie MICROBUZ/ VOLKSWAGEN / SYM2Z PATWA1-01 / GRAFTER ,capacitatea cilindrica 1968/103 kw, tonaj 5000/21 locuri Prima de asigurare RCA ANUALA CU DD- 2482,76 RON Valabilitate 12 luni incepand cu 14 .01.2021 Asigurare Arotrans pentru MICROBUZ/ VOLKSWAGEN / SYM2Z PATWA1-01 / GRAFTER ,capacitatea cilindrica 1968/103 kw, tonaj 5000/21 locuri Prima de asigurare ANUALA - 239,40 RON RON Valabilitate 12 luni incepand cu 30.01.2021

Număr anunț
DA27185121
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI (CUI 34449544)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.722,16 RON
Valoare atribuită
2.722,16 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.722,16 RON

din 2.722,16 RON estimat