Atribuită
Cumpărare directă
OCHELARI DE PROTECTIE REUTILIZABILI TRATATI ANTI-ABURIRE,. Protectie impotriva Coronavirus Covid-19 SARS-Cov-2. Lentile din policarbonat tratate anti-aburire la interior si anti-zgariere la exterior . Se pot dezinfecta cu alcool si dezinfectanti medicali pentru reutilizare. anti-aburire - tip rama: masca.. - material rama: plastic moale. - material ocular: policarbonat.. - culoare: transparent - EIP – echipament individual de protectie – categoria III. - partile laterale sunt transparente, vederea laterala nu este afectata; - ofera protectie impotriva socurilor mecanice, prafului, lichidelor, improscarilor, picaturilor
- Număr anunț
- DA27145389
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 33735100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.