Atribuită Cumpărare directă

Achizitie pachet dulciuri format din: Biscuiti mix 250G/ pg - 250 pungi Napolitane JOE 180G /buc - 250 buc Napolitane cacao ROSHEN 72G/buc - 250 buc Napolitane lapte ROSHEN 72g/buc - 250 buc Biscuiti ciocolata BARNI 150g/buc - 250 buc Biscuiti sandwich BARNI 180g/buc - 250 buc Biscuiti OREO 154g/buc - 250 buc Ciocolata lapte MILKA 100 g/buc 250 buc Ciocolata lapte POIANA 90 g/buc 250 buc Bomboia LAURA 18 g/punga - 250 pungi Sacosa – 250 buc Bautura nealcoolica FANTA ORANGE 0,5PET /ST - 252 buc

Număr anunț
DA27115408
Autoritate contractantă
COMUNA RIMNICELU (CUI 4721255)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15842300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.940,08 RON
Valoare atribuită
8.940,08 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.940,08 RON

din 8.940,08 RON estimat