Atribuită Cumpărare directă

Prelungitor 5 Metri, 5 Prize

Număr anunț
DA27171899
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Galati (CUI 9792290)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,68 RON
Valoare atribuită
164,68 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,68 RON

din 164,68 RON estimat