Atribuită Cumpărare directă

Conform descriere (Nr Crt Produs UM cant Pret unitar (fara TVA) lei Valoare lei Valoare TVA lei COTA TVA)

Număr anunț
DA27142165
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.574,05 RON
Valoare atribuită
3.574,05 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.574,05 RON

din 3.574,05 RON estimat