Atribuită
Cumpărare directă
Primăria comunei Pietroasa intenționeaza sa achiziționeze Lucrări de reparații în urma calamităților, VALEA VINȚII, comuna Pietroasa, conform listelor de cantitatăți puse la dispoziția ofertantului in atasament. Valoarea estimata a lucrărilor este de 41896,06 lei fără TVA.
- Număr anunț
- DA27113414
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIETROASA (CUI 4641326)
- Furnizor / câștigător
- DAS CONS D&A S.R.L. (CUI 39043694)
- Cod CPV
- 45233140-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.896,06 RON
- Valoare atribuită
- 41.896,06 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.