Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta imprimante la CJP Brasov.Durata contractului nr.3727/14.05.2020 se prelungeste prin act aditional pe o perioada de 4 luni, incepand cu data de 01.01.2021 pana la 30.04.2021.

Număr anunț
DA27124091
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii BRASOV (CUI 13592877)
Furnizor / câștigător
RSI Company SRL (CUI 21654490)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.616 RON
Valoare atribuită
1.616 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.616 RON

din 1.616 RON estimat