Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 41X14..29 DOSAR CARTON 200X0.50 MEMORY STICK 2X46.22 BIBLIORAFT 20X5.88 FOLIE PROTECTIE 2X12.61 TONER IMPRIMANTA 2X134.45 DOSAR PVC 100X0.50 CARTUS IMPRIMANTA 2X100.84 CORECTOR 5X6.72 PLIC C6 100X0.08 MARKER 10X2.92

Număr anunț
DA27112898
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 (CUI 29034737)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,53 RON
Valoare atribuită
1.512,53 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,53 RON

din 1.512,53 RON estimat