Atribuită Cumpărare directă

sprei vopsea= 10 buc, lavabil 15l= 3 buc, vopsea = 5 buc, lac kober 2,5= 3 buc, lac 0,75= 36 buc, l, lavabil 8,5l= 6

Număr anunț
DA27117934
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
44800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.669,16 RON
Valoare atribuită
1.669,16 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.669,16 RON

din 1.669,16 RON estimat