Atribuită Cumpărare directă

FELIATOR Ø 300 MM

Număr anunț
DA27118969
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNOLOGIC SPIRU HARET (CUI 14505275)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39312200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.980,15 RON
Valoare atribuită
1.980,15 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.980,15 RON

din 1.980,15 RON estimat