Atribuită Cumpărare directă

Varfuri de burghiu: SDS 6mm*120 mm – 1 buc; burghiu 3.2mm – 5 buc; burghiu 3.5..4mm – 5 buc; burghiu 4.2…4.5mm – 5 buc; burghiu 6mm – 5 buc; burghiu 5..5.5mm – 5 buc;

Număr anunț
DA27142948
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,16 RON
Valoare atribuită
146,16 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,16 RON

din 146,16 RON estimat