Atribuită
Cumpărare directă
Spirt medicinal Mona 70% 24 buc, Servetele antibacteriene 100 buc, Manusi sanitare 200 perechi,Cif antibacterian spray 12 buc, Domestos flacon 24 buc, Sapun lichid Dermomed 1lt 20 buc, Solutie clor 1 lt 10 buc, Hartie igienica 400 buc, Prosop hartie 2 la set 100 buc, Rivex podele 1 lt 10buc,Ferry mare 20 buc, Biocarpet 1 lt 10 buc, Clin geamuri cu rezerva 12 buc,Bureti pvc 50 buc, Bureti inox 30buc, Detergent 6 buc, Maturi pvc cu cozi20 buc, Faras tabla 12 buc, Diluant 10lt, Pensule 50+60 10 buc,Pensule 30 mm 10 buc,Cozi unelte 10 buc, Lopeti zapada 10 buc,Manusi lucru bbc 20 buc.
- Număr anunț
- DA27119846
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BAICULESTI (CUI 29497103)
- Furnizor / câștigător
- EXCLUSIVE ROMARTA FASHION S.R.L. (CUI 22503844)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.373,11 RON
- Valoare atribuită
- 6.373,11 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.