Atribuită Cumpărare directă

Amorsa bidon 5lt 3 buc,Diluant si nitrodiluant 1lt 15 buc, Vopsea lavabila 8.5lt 3 buc, Butuci yala 2 buc, Racord monocomanda si ventile scurgere 20 buc, Baterii chiuveta 4 buc, Prelungitor 5m 5 prize 8 buc, Sfoara 300gr 10buc, Silicon tub 8 buc

Număr anunț
DA27119897
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BAICULESTI (CUI 29497103)
Furnizor / câștigător
EXCLUSIVE ROMARTA FASHION S.R.L. (CUI 22503844)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.959,18 RON
Valoare atribuită
2.959,18 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.959,18 RON

din 2.959,18 RON estimat