Atribuită Cumpărare directă

Prestatorul va îndeplini servicii de dirigenție de șantier în vederea derulării corespunzătoare a contractului de lucrări - LUCRĂRI DE EXECUȚIE CLĂDIRE – CORP NOU GRĂDINIȚĂ din cadrul obiectivului de investiții ”Dezvoltarea infrastructurii de învățământ antepreșcolar și preșcolar în Municipiul Brad”, finanțat prin Programul Operațional Regional 2014-2020, Axa prioritară 10 –Îmbunătățirea infrastructurii educaționale , Operațiunea 10.1 : Creșterea gradului de participare la nivelul educației timpurii și învățământului obligatoriu, în special pentru copii cu risc crescut de părăsire timpurie a sistemului, cod proiect SMIS : 121901.

Număr anunț
DA27121618
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
Furnizor / câștigător
MIHALEA NICOLAE SEVER (CUI 36844779)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.800 RON
Valoare atribuită
23.800 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.800 RON

din 23.800 RON estimat