Atribuită Cumpărare directă

MASCA CHIRURGICALA 3 STRATURI 3 PLIURI MEDICALA 50 BUC/ SET

Număr anunț
DA27134683
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA AGNITA (CUI 25631961)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,50 RON
Valoare atribuită
307,50 RON
Data publicării
19.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,50 RON

din 307,50 RON estimat