Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere buldoexcvator cu lama si cupa pentru servicii de deszapezire. Se va incheia contract de servicii.

Număr anunț
DA27122916
Autoritate contractantă
LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA (CUI 10638988)
Furnizor / câștigător
TRAMIRAS INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 42852270)
Cod CPV
90620000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.500 RON
Valoare atribuită
14.500 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.500 RON

din 14.500 RON estimat