Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse 10 1020729 CORP ILUMINAT IP65 2X36W BE SY6236-D BUC 6,00 111,00 559,66 106,34 20 3007510 CAPAC WC MKW UNISET PLUS "AB" BAL.METAL BUC 10,00 85,00 714,29 135,71 30 3030385 BATERIE NEW NEON SPALATOR 93491,0 BUC 2,00 119,00 200,00 38,00 40 3030386 BATERIE NEW NEON SPALATOR PIPA MEDIE BUC 6,00 109,00 549,58 104,42
- Număr anunț
- DA27114151
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA (CUI 17973548)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.023,53 RON
- Valoare atribuită
- 2.023,53 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.