Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Bretea Română dorește încheierea contractului de furnizare a energiei electrice la prețurile prezentate în ofertă. Acestea vor fi valabile pentru perioada 01.01.2021 - 31.12.2021. Cantitățile achiziționate sunt estimate, ele se vor factura conform consumurilor reale, indicate de aparatele de măsurare a energiei electrice consumate.
- Număr anunț
- DA27116029
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRETEA ROMANA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521443)
- Furnizor / câștigător
- ENEL ENERGIE (CUI 22000460)
- Cod CPV
- 09310000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.550 RON
- Valoare atribuită
- 99.550 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.