Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1. TABLOU M. 1000X800X300 LUCA - 1 BUC X 529.4118 RON/BUC = 529.41 RON 2. SIG. ABB S803B-C100 100A/3 - 2 BUC X 285.7143 RON/BUC = 571.43 RON 3. SIG. ABB SH203L-C63A/3 - 3 BUC X 66.3866 RON/BUC = 199.16 RON 4. SIG. ABB SH202L-C16 16A/2 - 2 BUC X 22.6891 RON/BUC = 45.38 RON 5. SIG. ABB SH202L-C20 20A/2 - 2 BUC X 24.3697 RON/BUC = 48.74 RON 6. LC1D12P5 CONT.12A/230VAC - 10 BUC X 66.3866 RON/BUC = 663.87 RON 7. XB4BD33 INTR.ROT.0-1-2 - 6 BUC X 41.1765 RON/BUC = 247.06 RON 8. BUTON DB.ON/OFF LAMPA - 3 BUC X 17.6471 RON/BUC = 52.94 RON 9. TRAC.NYG3 BUTON DUBLU ON-OFF - 7 BUC X 18.4874 RON/BUC = 129.41 RON 10. CANALET PERF.60X40 HAGER - 8 BUC X 10.0840 RON/BUC = 80.67 RON 11. AVK6 - 18 BUC X 1.6807 RON/BUC = 30.25 RON 12. XB4BVM4 LAMPA SEM.230V RED - 3 BUC X 32.7731 RON/BUC = 98.32 RON 13. XB4BVM3 LAMPA SEM.230V GREEN - 5 BUC X 37.8151 RON/BUC = 189.04 RON 14. LAMPA SEMN.LED - 5 BUC X 5.0420 RON/BUC = 25.21 RON 15. ABB AF12-30-10-13 12A/230VAC - 1 BUC X 65.5462 RON/BUC = 65.55 RON 16. LC1D65AP5 CONT.65A/230V - 2 BUC X 315.1261 RON/BUC = 630.25 RON 17. A9N21545 IDPNA 6A 1P+N 4.5KA C - 6 BUC X 19.7479 RON/BUC = 118.49 RON 18. DISTR.4BX7POLI - 3 BUC X 21.8487 RON/BUC = 65.55 RON 19. PAPUC INEL M5 1.5MM ROSU - 20 BUC X 0.0840 RON/BUC = 1.68 RON 20. XB4BS8445 BUTON URGENTA - 3 BUC X 60.5042 RON/BUC = 181.51 RON 21. LIYCY 3X1.5 - 50 ML X 3.3613 RON/ML = 168.07 RON 22. LC1D32P5 CONT.32A/230VAC - 2 BUC X 176.4706 RON/BUC = 352.94 RON 23. PAL 70 - 10 BUC X 2.9412 RON/BUC =
- Număr anunț
- DA27118737
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.766,39 RON
- Valoare atribuită
- 4.766,39 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.