Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant dezinfectanti de pentru maini tegumente cu 70% alcool 1litru 1L 1 L Dr. Chemical avizat NUMAR DE REFERINTA: 00143312. PRET DE CATALOG: 41,25 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33741300-9 Dezinfectant pentru maini (Rev.2) DESCRIERE: Dezinfectant de pentru maini cu 70% alcool 1litru 1L 1 L Dr. Chemical- avizat Cantacuzino Dr. C

Număr anunț
DA27134406
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
907,50 RON
Valoare atribuită
907,50 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
20.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

907,50 RON

din 907,50 RON estimat