Atribuită
Cumpărare directă
CABLU LUMINOS 11MM ROSU 50 2,09 M ACCESORII CABLU LUMINOS 11MM 1 4,19 BUC SIKAMONOTOP 109 WATERPROOFING 5KG 1 43,21 BUC EMAIL HAMMER ARGINTIU E81180 2,5L 1 80,07 BUC EMAIL HAMMER BRUN 2,5 L 1 80,07 BUC EMAIL HAMMER NEGRU E 81900 C 2,5L 1 80,07 BUC BANCA PARC FLORA 170CM 1 614,29 BUC SEMINTE TRIFOI ALB 0,5KG 4 14,32 BUC BANCA IRIS FARA SPATAR 160CM 1 276,47 BUC TERMOSTAT PROGRAM DG908 WHB-3 CU FIR 1 109,24 BUC OCHETI METAL CU SAIBA PT CONF 114541 370 1 29,98 SET
- Număr anunț
- DA27149452
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 240 (CUI 2739043)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.484,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.484,74 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.