Atribuită
Cumpărare directă
Incaltaminte tehnica SCARPA RIBELLE HD, Extrem de usori si confortabili multumita constructiei exclusive cu sistemul Sock-Fit Plus,bocancii Ribelle HD sunt foarte performanti pe orice teren. Acesti bocanci reprezinta un pas inainte in conceptul mountainereeng si in mentalitatea alpinistilor. Cu un confort iesit din comun in purtarea de zi cu zi, ii face incaltarea perfecta pentru ghizi montani, salvamonti sau alpinisti experimentati. Talpa Vibram Pentax Precision III este compatibila cu coltarii semiautomati. Avantaje: membrana impermeabila HDry talpa Vibram Pentax Pecision III greutate:695g 1/2 per.marimea 42 compatibil cu coltari semiautomatici talpa interioara Activ Plus
- Număr anunț
- DA27130942
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean Salvamont Hunedoara (CUI 15802142)
- Furnizor / câștigător
- TOP 68 SRL (CUI 16827420)
- Cod CPV
- 18800000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.201,68 RON
- Valoare atribuită
- 4.201,68 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.