Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar valoare SERVOMOTOR 6010-01-040435P BU 1 33.61 33.61 COMUTATOR HP109928 BUC 1 66.81 66.81 ANVELOPA DEBICA 195/65/15 BUC 2 183.195 366.39 AMORTIZOR HAYON BUC 2 21.01 42.02 ULI CASTROL 5W40 5L BUC 3 157.1433 471.43 FILTRU COMBUSTIBIL WK842/2 BUC 1 26.47 26.47 FILTRU AER C17278 BUC 1 68.91 68.91 FILTRU ULEI HU726/2X BUC 1 18.49 18.49 FILTRU COMBUSTIBIL WK853/3X BUC 1 54.62 54.62 FILTRU AER C37153 BUC 1 30.25 30.25 FILTRU POLEN CUK2862 BUC 1 42.02 42.02 FILTRU ULEI WP1144 BUC 1 39.92 39.92 BEC H7 BUC 2 10.925 21.85 ANTIGEL CONCENTRAT 1L BUC 8 5.8825 47.06 APA DISTILATA 2L BUC 4 2.52 10.08 BEC 2 FIL BUC 2 2.94 5.88 DISC FRANA DF2804 SET 1 193.7 193.7 SET PLACUTE FRANA GDB1330 SET 1 61.34 61.34 PLACUTE FRANA GDB1386 SET 1 76.47 76.47 DISC FRANA DF4052 BUC 2 70.59 141.18 SET REPARATIE ETRIER D7003C SET 1 15.13 15.13

Număr anunț
DA27135010
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
Furnizor / câștigător
TOTAL PLUS SRL (CUI 15778826)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.833,63 RON
Valoare atribuită
1.833,63 RON
Data publicării
20.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.833,63 RON

din 1.833,63 RON estimat